Neznani storilci so splezali na streho nakupovalnega centra, kjer so skozi strešni zračnik klimatske naprave naredili odprtino. Nato so se s pomočjo valjanca strelovoda spustili skozi cev zračnika in tako prišli nad prodajalno podjetja Telekom. Po cevi so se nato spustili še v notranjost prodajalne.
Policisti še ugotavljajo, ali so storilci iz trgovine kaj odtujili. Po doslej zbranih podatkih pa so z dejanjem povzročili približno 7.000 evrov posredne materialne škode.
Preiskava dogodka še poteka.